ابزار گلویی دکوراتیو برترین نوع گچ‌بری پیش‌ساخته پلی یورتان

ابزار گلویی دکوراتیو برترین نوع گچ‌بری پیش‌ساخته پلی یورتان

شرکت بازرگانی سکات امروزه در عرصه گچ‌بری پیش‌ساخته پلی یورتان به موفقیت‌های چشم‌گیری نائل شده است. ولی ابزار گلویی دکوراتیو آن به علت کارایی وسیع‌تر، شاخص‌تر و نام‌آشناتر است. فرقی نمی‌کند درگیر ساخت ساختمان جدید خود هستید یا تغییر دکوراسیون را مدنظر داشته یا اینکه بازسازی و رسیدن به خانه‌ای رؤیایی را در دستور کار خوددارید. ابزار گلویی دکوراتیو برترین نوع گچ‌بری پیش‌ساخته پلی یورتان می‌تواند در تمامی این زمینه‌ها به شما کمک نماید. امروزه انواع مختلف گچ‌بری پلی یورتان ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی را آراسته‌اند. ولی ابزار گلویی آن ظاهر خانه‌ها را چنان دگرگون ساخته که به نمونه‌ای بارز در این میان بدل شده است. به‌راستی بدون این ابزار پیش‌ساخته نمی‌توان خانه‌ای ایدئال را پس از پروسه گچ‌بری مشاهده نمود. شما می‌توانید با این گچ‌بری‌های پیش‌ساخته فارغ از مشکلات رنگ و کاغذدیواری دکوراسیونی بی‌نظیر را تدارک ببینید.

مهم‌ترین ویژگی ابزار گلویی این گچ‌بری پیش‌ساخته پلی یورتان:

گچ‌بری گلویی در دیزاین ها نقش تأثیرگذاری را ایفا می‌کند و به همان میزان که در باب زیباسازی موفق است در امر گرما بخشی و زنده نمودن فضاها نیز توانمند می‌باشد. البته ویژگی‌های فراوان دیگری نیز برای این نوع گچ‌بری پیش‌ساخته پلی اورتان یافت می‌شود که در ادامه به مواردی از آن‌ها می‌پردازیم.

  • ایجاد دکورهایی مدرن و کلاسیک:

گچ‌بری گلویی پلی اورتان چنان توانمند است که هم در دکورهای کلاسیک حضوری فعال دارد و هم دیزاین‌های مدرن با آن به برازندگی لازم می‌رسند. ازاین‌رو این نوع گچ‌بری‌ها از بهترین تزئینات آماده و دکوراتیو بوده که در هر عرصه‌ای حرفه‌ای ظاهر می‌شوند. گاهی به فرم‌های براق و باریک مناسب دکورهای مدرن درمی‌آیند و گاهی نیز به شکل اشکال هندسی شایسته طرح‌های کلاسیک ظهور می‌کنند. این فقط سلیقه شما است که نوع این گچ‌بری‌ها را مشخص می‌نماید.

  • نصب راحت:

گچ‌بری گلویی به‌راحتی نصب می‌شود و شمارا درگیر پروسه طولانی و زمان بری نمی‌کند. اگرچه تمامی مدل‌های گچ‌بری پیش‌ساخته پلی اورتان چنین مزیتی را با خود به همراه دارند، اما به علت توانایی بالایی که گچ‌بری گلویی در پوشاندن نقایص و معایب گوشه‌ها دارد به آن توجه بیشتری می‌شود.

  • دارای صرفه اقتصادی:

طراحی، تولید و نصب ارزان‌قیمت این محصول ازیک‌طرف و طول عمر بالای آن از سوی دیگر باعث شده گچ‌بری گلویی دارای صرفه اقتصادی بالا باشد. ازاین‌رو ورای ظاهر زیبایش، جنس پلی یورتان به آن توانایی مقابله با عرصه‌های سهمگین را می‌دهد و آن را هر حیث به‌صرفه می‌سازد.

  • امکان اجرا در هر فضایی:

شما می‌توانید فارغ از محدودیت‌ها و استانداردهای رایج در طراحی از گچ‌بری گلویی در هر مکانی بهره ببرید. فضای اتاق‌خوابتان را مجلل سازید یا اتاق نشیمن را شیک نمایید یا حتی اتاق پذیرایی را به شکلی لوکس و مافوق تصور برازنده کنید. این نوع گچ‌بری پیش‌ساخته پلی یورتان به مدد ساختار منسجمش حتی فضاهای بیرونی را نیز به نسبت بخش‌های درونی پوشش می‌دهد. به‌واقع محدودیت مکان و زمان برای آن هیچ معنایی ندارد.

  • ارتقا ارزش معماری ساختمان:

با نصب گچ‌بری گلویی بدون صرف هزینه‌ای گزاف و انرژی و زمانی هنگفت به‌یک‌باره ارزش ساختمان خود را ارتقا می‌دهید. چه بسیار کسانی که با اعمال دکوراتیوهایی برازنده از این نوع گچ‌بری، قیمتی به‌مراتب بالاتر را برای ساختمانشان از طرف متخصصان امر نظاره نموده‌اند.

چگونگی انتخاب بهترین ابزار گلویی از میان مدل‌های رایج:

جایگاه منحصربه‌فرد ابزار گلویی حدفاصل بین سقف و دیوار است و در فرم‌هایی متنوع و طرح‌های گوناگونی توسط شرکت بازرگانی سکات عرضه می‌شود. ازاین‌رو می‌توان کلکسیونی از مدل‌های گوناگون این گچ‌بری را یافت که انتخاب را نیازمند دقت نظر و به‌کارگیری اصولی مهم می‌نماید. شما نیز اگر در انتخاب این مدل خاص از گچ‌بری پیش‌ساخته پلی اورتان مردد هستید، مطالعه این نکات را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

  • توجه به نوع کاربری اتاق:

نوع کاربری هر فضا مشخص می‌کند که شما باید به سمت کدام مدل بروید. برخی مدل‌های این ابزار برای سالن‌های پذیرایی مناسب‌تر هستند. ولی برخی نمونه‌های دیگر مکان‌های اداری را برازنده‌تر می‌سازند. ازاین‌رو توجه به مکان یکی از شاخصه‌های مهم در انتخاب نوع ابزار گلویی است

  • انتخاب ابزار برحسب نوع دکوراسیون:

برای آنکه بتوانید بهترین ابزار گلویی و گچ‌بری پیش‌ساخته پلی یورتان را انتخاب نمایید، حتماً سعی کنید به نوع دکوراسیون حاکم بر فضا دقت نمایید. بدین ترتیب نمونه‌های پرگل و دارای فرم‌های هندسی و کنده‌کاری‌های پرکار را به اتاق‌هایی با سبک کلاسیک و گچ‌بری‌های گلویی ساده‌تر را به دیزاین‌های مدرن اختصاص دهید.

  • تناسب بصری:

سعی کنید از میان مدل‌های رایج آن نمونه‌ای را انتخاب نمایید که تناسب بصری خوبی با فضای شما داشته باشد. اگر میان یک دیوار رنگی و سقف سفید ابزار گلویی را نصب می‌کنید، باید ابزار به‌خوبی قادر باشد، حدفاصلی مناسب را ایجاد نموده و وجه تمایز سقف با دیوار واقع شود. همچنین اگر بین سقف با یک دیوار آذین‌شده با کاغذدیواری به اجرای آن اقدام نموده‌اید، نمونه‌ای را انتخاب کنید که بتواند، معایب لبه‌های کاغذدیواری را به‌خوبی پوشش داده و طرحی یکدست را پدید آورد.

  • انتخاب برحسب نوع گچ‌بری:

گچ‌بری گلویی در مدل‌های متنوع به‌منظور حضور در مکان‌های مختلف طراحی می‌شود. از این تنوع می‌توان به گچ‌بری سرستون، سقف آشپزخانه، لبه نور مخفی و … اشاره نمود. با توجه به این فاکتور حال می‌توانید به سراغ یک نمونه از گچ‌بری پیش‌ساخته پلی یورتان رفته و از میان مدل‌های مقرون‌به‌صرفه آن‌ یک مورد را گزینش نمایید.

 

جهت دریافت نمایندگی و خرید محصولات با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up